Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

W dzisiejszych czasach ciężko Nam sobie wyobrazić życie bez prądu. Energia elektryczna jest według większości z Nas czymś co musi być i czymś bez czego nie jesteśmy w stanie funkcjonować.

Wraz z rozwojem technologicznym uzależniliśmy się od prądu. Większość urządzeń w domu, firmie właściwie w każdym miejscu jest zasilana z sieci elektrycznej. Mimo dobrze rozwiniętej infrastruktury elektrycznej zdarzają się jednak awarie i przerwy w dostawie prądu.

Właśnie dlatego stworzyliśmy firmę AGAR-Power agregaty prądotwórcze która w takich przypadkach dostarczy do Waszej firmy, domu czy instytucji agregat prądotwórczy. Działamy 24 godziny na dobę co daje gwarancję, że nawet w nocy brak prądu nie spowoduje dużych strat dla firmy czy przedsiębiorstwa.

W sezonie letnim dość uciążliwym problemem stało się zorganizowanie imprezy plenerowej, pokazów na świeżym powietrzu, koncertu czy wystawy. Główną przeszkodą jest oczywiście brak prądu lub jego za mały przydział.

Tu też wychodzimy naprzeciw i proponujemy kompleksową usługę w skład której wchodzi wynajem agregatu prądotwórczego z obsługą, transportem, okablowaniem i rozdzielniami. Proponujemy najnowocześniejszy sprzęt przystosowany do współpracy z najczulszymi odbiornikami.

Agregat prądotwórczy to urządzenie które może być niezbędne w każdej gałęzi przemysłu czy usług.

Zasilamy:
– koncerty,
– sceny,
– pokazy na świeżym powietrzu,
– eventy plenerowe,
– catering,
– szkoły,
– szpitale,
– banki,
– sklepy i sieci sprzedaży,
– hotele,
– hale magazynowe,
– zakłady produkcyjne,
– maszyny budowlane,
– maszyny rolnicze,
– firmy prywatne.

Adres

Our Address:

ul. Kolumny 122 /128 93,-610 Łódź

GPS:

51.7089999, 19.5100999

Telephone:
Contact Owner