Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Firma Drexpol powstała w 1990 roku, na fali przemian, które otworzyły nowe możliwości działalności gospodarczej w Polsce. Historia firmy łączy się ściśle z sytuacją gospodarczą kraju tego okresu i zmieniającą się mentalnością społeczeństwa. Była i jest ona zapisem zmian w mikro-skali. Nasze działania miały na celu stworzenie optymalnego systemu sprzedaży produktów drewnianych. Od początku powstania Przedsiębiorstwo Handlowe Drexpol zajęło się dystrybucją wyrobów z drewna – głównie tarcicy, więźby dachowej, wkrótce rozszerzając swą ofertę o wyroby podłogowe i boazeryjne.

Obserwacja zmieniającego się rynku skłoniła firmę do skupienia się na wąskim przedziale produktów, by sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagającego klienta.

Nasze działania skoncentrowały się m.in. na:

– podjęciu współpracy z najlepszymi producentami z terenu kraju i Europy, ale także z dostawcami z Ameryki Południowej, Afryki i Azji,
– wykształceniu profesjonalnych sprzedawców,
– prowadzeniu działań marketingowych, w tym uczestnictwo w wielu wystawach branżowych, prowadzenie kampanii reklamowej w środkach masowego przekazu, itp.

W minionym okresie oferowaliśmy produkty z bardzo wielu renomowanych firm europejskich, takich jak Haro – Niemcy, Ima – Hiszpania, Tarkett – Szwecj, Parky – Belgia, Parla – Finlandia. Obecnie nieco zawęziliśmy swoją ofertę uznając, że w większości zaspokaja ona nawet najbardziej wysublimowane gusta i oczekiwania klientów.

Nasz bilans to ponad 600 000 m2 sprzedanych podłóg, dziesiątki ton lakierów, olejów i klejów. Nasze podłogi goszczą w tysiącach domów i mieszkań. Ponad 25 tys.- mamy nadzieję zadowolonych klientów – to powód do dumy!

Obecnie nieco zawęziliśmy swoją ofertę uznając, że w większości zaspokaja ona nawet najbardziej wysublimowane gusta i oczekiwania klientów.

Oferta w postaci:
– warstwowych podłóg BALTIC WOOD – Polska oraz naszych sztandarowych produktów największego producenta podłóg warstwowych – firmy Kährs – Szwecja;
– dwuwarstwowych podłóg firm Duoparkiet, ParatDos;
– podłóg litych z drewna europejskiego firm Biadki, Hajnówka;
– podłóg i boazerii korkowych – WICANDERS;
– podłóg postarzone firmy CHAPEL PARKET, PANMAR;
– podłóg i parkiety egzotyczne,
– stanowi trzon naszej sprzedaży.

Drugą ważną częścią naszej oferty jest profesjonalna chemia do parkietów takich firm jak: Bona – Szwecja, Loba – Wakol, Osmo – Niemcy. Uzupełnieniem wymienionych produktów są akcesoria i środki do renowacji i pielęgnacji podłóg lakierowanych i olejowanych.

Głównym celem firmy zawsze było i jest zaoferowanie klientowi produktu w najwyższej jakości i akceptowalnej cenie. Ten kierunek działania pozwala na rozwój firmy, a tym samym intensyfikację działań na rzecz zadowolenia naszego klienta.

Adres

Our Address:

ul. Orkana 2, 42-506 Będzin

GPS:

50.3372848, 19.113734799999975

Telephone:
Contact Owner