Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Tworzymy wnętrza: rezydencji, biur, salonów sprzedaży, salonów kosmetycznych, instytucji jak i apartamentów.
Nadajemy im nowy wymiar i nowe znaczenie.

Biuro zostało założone w 2002 roku przez dr inż. arch. Katarzynę Juchę. W 2015 roku zostało przekształcone w spółkę KJ Architekci S.C., której współwłaścicielami i wiceprezesami zostali mgr inż. arch. Michał Jania i mgr inż. arch. Filip Jucha.

Jesteśmy biurem projektowym współczesnej architektury, gdzie wykonuje się indywidualne projekty budynków / indywidualne projekty architektury wnętrz. Projektujemy budynki architektury mieszkaniowej (wielorodzinne, willowe, rezydencje), budynki użyteczności publicznej, przemysłu. Świadczone usługi architektoniczne obejmują swym zakresem wykonywanie indywidualnych projektów budynków, zarówno projektów koncepcyjnych, jak również pełnobranżowej dokumentacji projektowej inwestycji, począwszy od planów zagospodarowania terenu, poprzez koncepcję formy architektonicznej, projekt budowlany, wykonawczy obiektu, po projekt aranżacji i wykończenia wnętrz, aż do projektu mebli i detali. Pomagamy lub zajmujemy się sprawami urzędowymi związanymi z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę.

Indywidualne projekty wnętrz rozpoczynane są od identyfikacji indywidualnych potrzeb i wymagań inwestora. Wielostronne doświadczenia wyniesione z realizacji projektów, pozwalają każdorazowo na wygenerowanie pomysłów adekwatnych ze stawianymi wymaganiami, jak i innowacyjnych rozwiązań. Poznajemy styl życia i pracy, osobowość, rytm dnia, wsłuchujemy się w to co jest najważniejsze, a co banalne. Odkrywamy nowe pasje, poznajemy nowe i stare potrzeby.

KJ/ARCHITEKCI to sprawdzony zespół architektów, połączenie młodości z doświadczeniem. Dzięki stałej współpracy z renomowanymi biurami technicznymi gwarantujemy wysoką jakość kompleksowych rozwiązań realizowanych projektów. Dzięki manualnym umiejętnościom wykonywania modeli architektonicznych oraz znajomości wielu programów modelowania 3D, każdy projekt można dotknąć fizycznie lub zobaczyć na rzetelnie i niezwykle szczegółowo opracowanej wizualizacji fotorealistycznej.

W trakcie trwania procesu inwestycyjnego doradzamy w wyborze sprawdzonych wykonawców, zarówno na etapie projektu budowlanego, jak również na etapie wykończenia i aranżacji wnętrz. Nieodzownie, zawsze pełnimy nadzór autorski, kontrolując na bieżąco proces realizacji projektu.

Adres

Our Address:

ul. Jana III Sobieskiego 5 lok. 10, 31-136 Kraków

GPS:

50.0682965, 19.931266700000037

Telephone:
Contact Owner