Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Oferujemy: wykonanie i montaż, elementy świetlików i fasad do samodzielnego wykonania, świetliki dachowe. Oferowane produkty są najwyższej światowej jakości. Współpracujemy z czołowymi producentami światowymi w tej branży. Nasze doświadczenie zdobyliśmy przez kilkanaście lat pracy w branży świetlików. Produkty sprzedawane są przez nas w Polsce na zasadzie wyłączności.
Firma zlokalizowana jest we Wrocławiu na własnym terenie o powierzchni ok. 5 000m2, w obiekcie o pow. 400m2.

Fasady w systemie DANPALON mają wygląd zbliżony do szkła, tworzą gładkie, jednolite, duże, również kolorowe, powierzchnie (panele długości do 12 m). Przy tym są wielokrotnie lżejsze i tańsze od fasad szklanych.
Z DANPALONU produkujemy świetliki łukowe i płaskie. DANPALON to system o uniwersalnym zastosowaniu – na dachy i ściany. Panele w wielu grubościach, kolorach, szerokościach i różnych sposobach mocowań tworzą poszycia płaskie i łukowe o różnej izolacyjności termicznej i przepuszczalności światła.
Pasma świetlne Cintralux – kompletne poszycia na samonośne świetliki łukowe. W świetlikach CINTRALUX można łatwo zamontować elementy uchylane dla wentylacji i oddymiania.
Świetliki kopułkowe SKYLUX – kwadratowe, prostokątne i okrągłe w kilkuset wymiarach. Świetliki SKYLUX nieotwierane to kopułkowe świetliki punktowe przezroczyste lub mleczne z termoformowanego akrylu lub poliwęglanu + podstawa z PVC, poliestru, stali, lub aluminium o różnych wysokościach. Świetliki SKYLUX otwierane o składzie jak wyżej wyposażone są dodatkowo w ramę z PVC lub aluminium i siłowniki elektryczne, ręczne lub pneumatyczne. Sterowanie może być ręczne, lub połączone z automatyką pogodową i ppoż.Świetliki dachowe.

Adres

Our Address:

ul. Zalipie 3 51-180 Wrocław

GPS:

51.1960799, 16.980278999999996

Telephone:
Contact Owner