Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Nasz sukces oparty jest na wartościach rodzinnych, współpracy i ponad 25-letnim doświadczeniu. Naszą siłą jest wielkość, logistyka oraz przede wszystkim fantastyczni ludzie, których praca i zaangażowanie przekłada się na rozwój firmy każdego dnia. Od lat 90. rozwijamy sieć sprzedaży materiałów budowlanych poprzez składy materiałów budowlanych. Oferujemy praktycznie wszystko co jest potrzebne do budowy domu – od fundamentów aż po dach. Własny transport umożliwia nam szybko i sprawnie dostarczyć dowolny materiał na każdą budowę.

W naszej ofercie znajdą Państwo kotły miałowe, stalowe z górnym i dolnym spalaniem, tłokowo-miałowe, zgazujące drewno, kotły retortowe, na pellety drzewne, oraz tradycyjne kotły żeliwne. Wraz z piecami w naszych oddziałach w Krakowie i Michałowicach, znajdą Państwo pełny wybór akcesoriów do każdego rodzaju kotła.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do posiadaczy niewielkich domków jak i do przedsiębiorców rozważających dobór najodpowiedniejszego systemu grzewczego w swoich halach produkcyjnych, magazynach itp.

Poza tym oferujemy: bramy i ogrodzenia, cegły i płytki klinkierowe, chemię budowlaną, materiały i systemy izolacyjne, materiały ścienne i stropowe, narzędzia, oczyszczalnie ścieków, okna, pokrycia dachowe, systemy kominowe, mieszalnie farb i tynków, zamocowania, kostkę brukową

Oferujemy profesjonalne doradztwo, sprzedaż ratalną, transport oraz serwis kotłów.

Adres

Our Address:

ul. Dąbka 4 30-832 Kraków

GPS:

50.035194, 20.009685999999988

Telephone:
Web:
Contact Owner