Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Kotwy i inne elementy systemów mocowań – Wkręt Techniki Zamocowań

Firma Wkręt Techniki Zamocowań powstała w 1997 roku. Od początku swej działalności firma specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych technik zamocowań. Wieloletnie doświadczenie z zakresu technik zamocowań pozwala nam zaspokajać rosnące potrzeby, jakie występują na rynku.

Dysponujemy rozbudowaną ofertą śrub, kołków rozporowych i innych elementów wykorzystywanych w technikach zamocowań. W sprzedaży posiadamy produkty różnych producentów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie przedstawić ofertę zróżnicowaną pod względem jakościowym, jak też cenowym.

W 2010 roku, firma Wkręt Techniki Zamocowań rozszerzyła swoją ofertę o narzędzia ręczne i elektronarzędzia. Dzięki rozbudowanej sieci Doradców Handlowych w województwie śląskim, szybko i terminowo realizujemy zamówienia, oferując obsługę na najwyższym poziomie. Swoje działania koncentrujemy na terminowości, standardzie obsługi, doświadczeniu zawodowym i kompleksowym doradztwie w zakresie technik zamocowań, a naszym najważniejszym celem jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów.

Osoby zainteresowane oferowanymi przez nas wkrętami do drewna, kotwami lub innymi elementami złącznymi z naszej oferty, zapraszamy do współpracy!

Adres

Our Address:

ul. Wyczółkowskiego 13, 41-902 Bytom

GPS:

50.34591649999999, 18.910814399999936

Telephone:
Contact Owner