Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Jako generalny wykonawca, rzetelny inwestor oraz doceniany przez klientów deweloper pragniemy zaproponować Państwu naszą ofertę lokali. Nowe mieszkania na sprzedaż, które znajdują się pod naszą opieką, zostały wzniesione w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie miasta Gdańsk.

Wśród propozycji Polservice Development Spółka z o.o, jakie aktualnie dla Państwa przygotowaliśmy, znalazły się nowe mieszkania w Gdańsku usytuowane w obrębie inwestycji:

* Myśliwski Stok (mieszkania MDM Gdańsk),
* Osiedle Regatta (mieszkania w budynku czterokondygnacyjnym, z parkingiem zewnętrznym i halą garażową),
* Osiedle Stylowe II (mieszkania na sprzedaż, Gdańsk ul. Ossowa).

Swoją ofertą obejmujemy całe Trójmiasto.

Jako deweloper dbamy również o Państwa komfort, dlatego wśród naszych ofert znalazły się propozycje z Gdańska i Trójmiasta, obejmujące możliwość wyboru:
– mieszkań pod względem liczby pokoi,
– wielkości powierzchni lokalu mieszkaniowego,
– przedziału cenowego (z nami znajdą Państwo mieszkanie na miarę swoich potrzeb).

Polservice Development Spółka z o.o z siedzibą w Gdyni to Inwestor, Developer i Generalny Wykonawca obiektów budownictwa mieszkaniowego i ogólnego.

Spółka Polservice Development powstała w 2007 r w wyniku przekształceń organizacyjnych w Polservice Sp z o.o. w Warszawie i przejęła prowadzoną od 1996 roku działalność developerską na terenie Trójmiasta. Kadra zarządzająca i inżynieryjno – techniczna, która zdobyła wieloletnie doświadczenie na budowach krajowych i zagranicznych, realizując m. in. wiele prestiżowych obiektów na terenie Niemiec, m. in. w Norymberdze, Wiesbaden, Stuttgarcie, Erlangen, Berlinie i innych miejscowościach – w całości przeszła do dalszej pracy w Polservice Development Sp o.o.

Adres

Our Address:

ul. Wiczlińska 4, 81-578 Gdynia

GPS:

54.47222499999999, 18.477840900000047

Telephone:
Contact Owner