Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży drzewnej.
Zajmujemy się montażem tarasów z drewna egzotycznego oraz krajowego.

Wykonujemy również elewacje z drewna, pomosty, balustrady, schody, układamy podłogi, parkiety.
Pomagamy w doborze materiału oraz w jego korzystnym zakupie.

OFERTA:

– Tarasy
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie układania tarasów z drewna krajowego, drewna zagranicznego oraz kompozytu. Wszystkie nasze prace wykonujemy z należytą starannością oraz dokładnością. By dowiedzieć się więcej zapraszamy do zakładki

– Elewacje
Zajmujemy się również montażem elewacji drewnianych. Wykonujemy zarówno własne docieplenie z wełny mineralnej bądź styropianu w miejscach gdzie budynek ma być ozdobiony drewnem jak również pracujemy na już wykończonych i ocieplonych powierzchniach. Krawędzie boczne wykańczamy np. kątownikami bądź listwami ozdobnymi, stosujemy również inne rozwiązania. Wszystko zależy od projektu, oczekiwań inwestora i możliwości jakie daje nam ozdabiany budynek.

– Podłogi
W naszej ofercie znajdziecie również państwo montaż podłóg drewnianych, zarówno na wylewkach betonowych jak również na płytach OSB gdy ww. podłoże nie spełnia wymagań do ułożenia podłogi, lub gdy zachodzi potrzeba podniesienia poziomu podłogi. W niektórych przypadkach możliwe jest również ułożenie podłogi na starą podłogę.

– Doradztwo
Nie masz projektu? Nie jesteś do niego przekonany? Szukasz nieszablonowych rozwiązań? Zgłoś się do nas! Pomożemy w wyborze materiału, w sposobie jego montażu, w miejscu gdzie najlepiej będzie się komponował z całością budynku tak, by spełnić Twoje oczekiwania.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług dlatego pracujemy na precyzyjnych, profesjonalnych narzędziach.

Adres

Our Address:

ul. Zielona 17 lok. 1, 90-601 Łódź

GPS:

51.7702717, 19.450747800000045

Telephone:
Contact Owner