Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Rusztowania – produkcja, sprzedaż, wynajem, montaż, doradztwo. Przewijanie silników elektrycznych – wymiana uszkodzonego uzwojenia, przewijanie, przezwajanie, renowacja. Dysponujemy ponad 30-to letnim doświadczeniem. Doradzamy, pomagamy i opiekujemy się naszymi klientami, oferując kompleksową usługę w zakresie produkcji, montażu i wynajmu rusztowań.

Producent rusztowań modułowych Stalkol. Rzetelność i pewność godna zaufania.

Producent rusztowań Stalkol w swej ofercie proponuje Państwu nie tylko sprzedaż, wynajem czy montaż swoich rusztowań. Firma Stalkol to także rzetelne i fachowe doradztwo, bezpłatny, podstawowy instruktaż stanowiskowy BHP dla Klientów i ich pracowników. Własnym transportem dowieziemy na budowę wynajęte rusztowania, zsypy budowlane czy podpory sufitowe. Firma Stalkol to także hurtownia z pełnym asortymentem profili do płyt kartonowo – gipsowych i osprzętu do ich montażu.

W naszej ofercie znajdziecie też Państwo remonty silników elektrycznych oraz pomp.

Rusztowania robocze Stalkol – jakość i bezpieczeństwo pracy.

Rusztowania modułowe Stalkol 780 to nasz flagowy produkt. Nasze rusztowania robocze to wygodna i bezpieczna maszyna budowlana, która spełni swoja rolę na każdej budowie, a przy zastosowaniu kół z hamulcami sprawdzi się też we wnętrzu budynku.

Lekka, a przy tym wytrzymała i pewna konstrukcja, łatwy montaż i demontaż ułatwiają prace nad przejazdami, w zbiornikach, szybach wind i wszędzie tam, gdzie potrzebujecie Państwo sprawdzonego produktu. Nasze rusztowania robocze to produkt, który w odróżnieniu od tanich rusztowań o słabej jakości zapewni Państwu bezpieczną pracę przez długie lata.

Adres

Our Address:

ul. Zagórska 82, 42-680 Tarnowskie Góry

GPS:

50.4770777, 18.79538309999998

Telephone:
Contact Owner