Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Biuro jest zaangażowane we wszystkie fazy procesu budowlanego – od pierwszych ustaleń i szkiców do odbioru gotowego obiektu. Jesteśmy z Klientem przy tworzeniu:

• koncepcji projektowej
• projektu budowlanego wraz z kompletem pozwoleń
• projektu wykonawczego
• nadzorach autorskich, aż po przekazanie obiektu do użytkowania

Realizujemy projekty we wszystkich grupach funkcjonalnych:

• obiekty użyteczności publicznej (w tym centra handlowe, banki, budynki biurowe)
• domy, wille i rezydencje
• inne obiekty

Ceny wszystkich usług są kalkulowane indywidualnie.

Naszym celem jest tworzenie architektury, która odpowiada na pytania, jakie stawiają jej czas, otoczenie oraz potrzeby użytkownika, któremu ma służyć. Wierzymy, że projektowanie nie znosi nudy i stagnacji. Architektura i design powinny budzić emocje, zaskakiwać oraz zmieniać – przestrzeń i życie – na lepsze.

Projektanci ZALEWSKI ARCHITECTURE GROUP są cenionymi wykładowcami wydziałów architektury wyższych uczelni, zasiadają w jury prestiżowych konkursów architektonicznych, zdobywają nagrody w konkursach, a także cyklicznie publikują w branżowych magazynach. Przede wszystkim jednak to zgrany zaangażowany zespół posiadający rozległe, wieloletnie doświadczenie, a także jedną wspólną miłość – architekturę. Myśl, która łączy projektantów ZALEWSKI ARCHITECTURE GROUP to podejście do pracy, traktowanie projektu jako niepodzielnej całości i jednocześnie poszukiwanie dla niego takich rozwiązań, które uczynią go unikatowym i niepowtarzalnym. Bogata wiedza praktyczna i teoretyczna, a także długoletnia współpraca z zewnętrznymi specjalistami pozwalają zaproponować klientom najlepsze rozwiązania oraz fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Architektura i design powinny budzić emocje, zaskakiwać i zmieniać
– przestrzeń i życie – na lepsze.

Adres

Our Address:

ul. Kościuszki 30 /9, 44-100 Gliwice

GPS:

50.2924073, 18.656747499999938

Telephone:
Contact Owner