Wydarzenia: salon techniczny i serwis

Zawsze na dobrym poziomie

Północna Grupa Narzędziowa Spółka z o.o. to firma z 25-letnią tradycją, zatrudniająca 80 osób, działająca na terenie ok. 1/3 powierzchni Polski.

Naszym zadaniem jest przedstawienie najlepszej z możliwych na rynku oferty towarowej na najlepszych do osiągnięcia warunkach handlowych.

Filozofia nasza jest prosta. Jako hurtownia, dystrybutor ponad 60-ciu marek narzędzi, chcemy nie tylko sprzedać towar ale także pomóc to zrobić naszym partnerom. Taka pomoc to, poza wyróżnieniem punktu handlowego z otoczenia i oferowaniem dobrych warunków współpracy dla naszych kontrahentów, także stosowanie różnorodnych form działalności marketingowej i promocyjnej w dążeniu do wypracowania tożsamości grupy i jej pozytywnej identyfikacji w otoczeniu.
Ponadto, przy współpracy z producentami, organizujemy szkolenia dla sprzedawców naszych kontrahentów, prezentacje i pokazy oraz imprezy integracyjne połączone z akcjami w określonej marce towarowej. Dzięki temu partnerzy PGN mogą zaoferować swoim klientom konkurencyjną cenowo i asortymentowo, kompleksową ofertę elektronarzędzi, narzędzi warsztatowych i ręcznych, materiałów ściernych i spawalniczych, gwarantując jednocześnie profesjonalną obsługę, solidność i rzetelność kupiecką.

Identyfikacja z nami polega na tym, że firmy handlowe, niezależne podmioty, całkowicie autonomiczne w swoich poczynaniach, wyróżniają z otoczenia swój lokal naszym znakiem graficznym z hasłem „Partner Północnej Grupy Narzędziowej”. Firmy te otrzymują od nas także prawo do używania w swoich działaniach reklamowych i promocyjnych zastrzeżonego przez nas znaku graficznego.

Nasza podstawowa oferta handlowa to narzędzia i urządzenia przedstawionych niżej producentów. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem handlowym większości z nich. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Dla stałych partnerów oferujemy atrakcyjne warunki handlowe, finansowe oraz własny transport. Zapewniamy także kompleksowe wsparcie marketingowe oraz szkolenia produktowe organizowane we współpracy z producentami.
Realizujemy zamówienia nietypowe.

– Elektronarzędzia i osprzęt
elektronarzędzia
elektronarzędzia i osprzęt
uchwyty wiertarskie
elektronarzędzia i osprzęt
opalarki i pistolety do kleju

– Maszyny i akcesoria budowlane
maszyny budowlane, betoniarki
mieszarki
nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne
drabiny i rusztowania
narzędzia budowlane

– Materiały ścierne i tarcze diamentowe
materiały ścierne i bhp
tarcze diamentowe
materiały ścierne i tarcze diamentowe

– Narzędzia ręczne i warsztatowe
pilniki i tarniki
narzędzia ręczne i klucze
imadła
wkrętaki
piły tarczowe i brzeszczoty
narzędzia ręczne i osprzęt
narzędzia ręczne i klucze
narzędzia skrawające
preparaty wielofunkcyjne
narzędzia ręczne i klucze

– Spawalnictwo i osprzęt
osprzęt spawalniczy
urządzenia i materiały spawalnicze
palniki i osprzęt spawalniczy
urządzenia i materiały spawalnicze
palniki spawalnicze i reduktory
osprzęt spawalniczy
druty spawalnicze

– Technika ogrodnicza i leśna. Urządzenia czyszczące
przedłużacze ogrodowe i budowlane
kosiarki, pilarki i kosy
narzędzia ogrodnicze
urządzenia czyszczące
kosiarki, pilarki i kosy
narzędzia ogrodnicze
kosiarki, pilarki i kosy
elektronarzędzia i osprzęt

Remont? Awaria? Uruchomiliśmy Wypożyczalnię. Oferujemy w niej głównie elektronarzędzia, sprzęt budowlany, urządzenia spalinowe i spawalnicze.

Kontakt

Napisz do nas: info@prfb.pl
PRFB © All rights reserved. Realizacja: F-Media