Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu z nami!

e-mail: info@prfb.pl

Kontakt z nami

Dodaj firmę do Polskiego Rejestru Firm Budowlanych i dzięki zaawansowanej wyszukiwarce, trafiaj z ofertą do klientów, którzy poszukują wykonawcy konkretnych prac budowlanych. Umieść swoją firmę w jednej ze 100 kategorii – precyzyjnie dobranej do profilu Twojej działalności. Poinformuj klientów o zakresie swoich usług, godzinach pracy i pomóż mu zlokalizować Twoją firmę na mapie. Oszczędź pieniądze z nieefektywnych reklam i niedopasowanych odbiorców. Daj się odnaleźć nowym klientom.

Formularz kontaktowy

Imię
Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRFB z siedzibą w Warszawie w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji marketingowych od PRFB z siedzibą w Warszawie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz. 123 ze zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez profilowanie - tj. zautomatyzowane przetwarzanie danych, polegające na wykorzystaniu danych osobowych w celu podjęcia decyzji wobec osoby, której dane dotyczą, przeanalizowania lub prognozowania jej osobistych preferencji, zachowań i postaw - przez PRFB z siedzibą w Warszawie w celach marketingowych i handlowych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wykorzystania wszystkich funkcjonalności Platformy. Zgoda na przetwarzanie danych może być wycofana w każdym momencie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRFB z siedzibą w Warszawie przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 1954 ze zm.) w celach marketingowych i handlowych. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu otrzymania informacji marketingowych i handlowych oraz wykorzystania wszystkich funkcjonalności Platformy.

Kontakt

Napisz do nas: info@prfb.pl
PRFB © All rights reserved. Realizacja: F-Media